Húsvéthétfö finn módra

Kedves Olvasók  !

Ilyen a helyzet Délfinnországban Húsvéthétfön 2018 ápr.2. napján. Ömlik a hó, a Finnair több járatot nem indít ma a hóvihar miatt, az utóbbira nagyon ritkán van példa. Helsinkiben a hömérséklet minusz 1 C fok. A többnapos húsvéti ünnepekre vidékre utazott fövárosi lakosok ilyen utakon jönnek hazafelé.

5908917_

Húsvéthétfö , 2018

Ugye Önök közül senki nem csodálkozik azok, hogy miért nem szokás a locsolás Finnországban

Az elörejelzés szerint 15 – 20 cm friss hó várható.  A meteorologiai intézet kis videoja a mostani finnországi idöjárásról itt látható

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000005626236.html

Remélem kinyílik a link Önöknél is.

Szivélyes üdvözlettel:

 

Judit Mäkinen

2 thoughts on “Húsvéthétfö finn módra

  1. Kedves Judit !

    A locsolás idén az égből jött. Lehangoló idő volt, de mára hihetetlenül csodás lett. A kifogás csupán az, hogy mindez átmenet nélkül. Szebb időt kívánok Nektek is. Lia.

    2018. április 2. 11:57 Finnországi Levelek / lLetters from Finland. írta, :

    > finnorszagilevelek posted: ” Kedves Olvasók ! Ilyen a helyzet > Délfinnországban Húsvéthétfön 2018 ápr.2. napján. Ömlik a hó, a Finnair > több járatot nem indít ma a hóvihar miatt, az utóbbira nagyon ritkán van > példa. Helsinkiben a hömérséklet minusz 1 C fok. A többnapos” >

    Kedvelés

Vélemény, hozzászólás?

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.